МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ ISO 9001 CERTIFIED


Реєстрація торгових марок у Росії


Реєстрація торгової марки в Росії. Згідно з російським законодавством торгова марка - це позначення, що слугує для індивідуалізації товарів, робіт або послуг юридичних або фізичних осіб.

Відповідно до ст. 1491 ч. 4 Цивільного кодексу Російської Федерації виключне право на торгову марку діє протягом десяти років з дня подання заявки на державну реєстрацію торгової марки до федерального органу виконавчої влади з інтелектуальної власності. Термін дії виключного права на торгову марку може бути продовжено на десять років за заявою правовласника, яку було подано протягом останнього року дії цього права.

При цьому процедуру отримання свідоцтва можна поділити на кілька основних етапів, на кожному з яких наша компанія надасть Вам професійну допомогу.

Вимоги, що висуваються експертизою до оформлення заявної документації і своєчасної і кваліфікованої відповіді на запити Відомства, є дуже суворими і формалізованими і визначаються відповідними положеннями та інструкціями і значною мірою впливають на позитивне рішення щодо реєстрації торгової марки.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» буде рада надати вам повний комплекс консалтингових, патентних та юридичних послуг з реєстрації торгової марки, що дозволить істотно заощадити час і знизити ризик отримання відмови в реєстрації торгової марки, а саме:

  • консалтинг та проведення попереднього дослідження з метою виявлення схожих і тотожних торгових марок; рекомендації з доопрацювання у разі виявлення подібних торгових марок;
  • допомога під час правильної класифікації переліку товарів і послуг відповідно до 11-ї редакції МКТП (обсяг наданих прав визначається переліком товарів і послуг)
  • оформлення (складання заявки) і подання заявок на реєстрацію торгової марки відповідно до законодавства;
  • ведення діловодства та юридичний супровід заявки при проходженні формальної експертизи та експертизи заявленого позначення: подання клопотань і підготовка аргументованих відповідей на запити та зауваження Експертизи, оскарження рішень, внесення змін до заявки, продовження строків;
  • отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки і продовження строку його дії;
  • підготовка та реєстрація договорів про передачу прав і ліцензійних угод;
  • оформлення документів для прийняття рішення про визнання торговельної марки загальновідомою в Росії.
  • міжнародна реєстрація в будь-якій країні, яка зацікавила заявника;
  • захист прав інтелектуальної власності у разі їх порушення;
  • інші послуги в галузі інтелектуальної власності.

Для подання заявки на реєстрацію торгової марки Вам необхідно надати наступні матеріали:
1. Позначення, що заявляється в якості торгової марки.
2. Інформація про заявника, його місце проживання або місце знаходження.
3. Перелік товарів, щодо яких повинна бути зареєстрована торгова марка.
4. Опис позначення, що заявляється.
5. Документ, що підтверджує сплату збору за подання заявки у встановленому розмірі.
6. Довіреність, якщо заявка подається через представника.

Після отримання свідоцтва про реєстрацію власник торгової марки, по суті, стає монопольним власником зареєстрованого об'єкта і має право розпоряджатися ним на свій розсуд: використовувати в процесі діяльності, відмовитися від використання, продати, переуступити, заборонити або дозволити будь-кому використання своєї торгової марки тощо.

Будь-яке посягання на права власника або підготовка до таких дій визнається порушенням прав власника торгової марки і переслідується законом. У разі порушення Ваших прав, компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» забезпечить повний перелік послуг з захисту прав інтелектуальної власності.

Звертаємо Вашу увагу, що свідоцтво про реєстрацію, отримане в Росії, надає правовий захист торговій марці лише на території Росії. Для того щоб захистити Ваші права на торгову марку в інших країнах, потрібно подавати заявки в кожну країну, яка Вас зацікавила, або використовувати процедуру міжнародної реєстрації.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати Вам повний перелік послуг з реєстрації торгових марок в будь-якій країні, що зацікавить заявника (Реєстрація торгових марок в країнах СНД, Міжнародна реєстрація торгової марки).

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході діловодства з реєстрації торгової марки.