Реєстрація торговельних марок у США


Реєстрація торговельної марки в США. Реєстрацію торгових марок у США здійснює Бюро Патентів і Торгових Марок США - USPTO (United States Patent and Trademark Office). Подати заявку може як резидент, так і нерезидент США. Процедура реєстрації триває приблизно 1.5 року. Як і в інших країнах, у США реєстрація торгової марки не є обов'язковою для використання її на даній території. Але водночас така федеральна реєстрація дає незаперечні переваги. У першу чергу до таких переваг належить можливість захищати права на дану торговельну марку у разі їх порушення третіми особами, оскільки власник торгової марки володіє виключним правом на законній підставі використовувати її на свій розсуд щодо зареєстрованих і однорідних товарів і / або послуг.

Також власник торгової марки має можливість перешкоджати реєстрації подібних позначень для однорідних товарів / послуг третіми особами.

Позначенням не може бути надано правову охорону в США, якщо вони:

  • складаються з або включають в себе зображення прапора, герба та інших державних емблем США або інших країн;
  • можуть ввести в оману споживачів;
  • є описовими;
  • тотожні вже зареєстрованим товарним знакам у США або подібні до них;
  • складаються з або включають в себе ім'я, портрет, підпис відомих особистостей без їх спеціальної згоди.

База даних зареєстрованих торгових марок та поданих заявок на реєстрацію ТМ в США доступна за посиланням.

Розрахувати вартість реєстрації торгової марки у США Ви можете за допомогою онлайн-калькулятора:

Реєстрація торговельної марки у США
1. Пошук

2. Подача заявки на підставі наміри про використання ТМ:

3. Класи МКТП (Міжнародна класифікація товарів і послуг)

Особливості реєстрації торговельної марки у США:

В той самий час, як у більшості країн реєстрація торгової марки діє протягом 10 років з моменту подання заявки, у США цей термін відраховується з моменту реєстрації. Термін дії торгової марки може бути продовжено ще на 10 років необмежену кількість разів.

Вартість подовження торгової марки у США становить від
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [2002] No route to host' in /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/tm/fees.php:2 Stack trace: #0 /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/tm/fees.php(2): PDO->__construct('mysql:host=mysq...', 'gb_fees_est', '4za8826c8456', Array) #1 /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/ua/trademark-registration-USA.html(255): require_once('/home/msppaten/...') #2 {main} thrown in /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/tm/fees.php on line 2