+
+

Продовження торговельної марки в Німеччині


Продовження торговельної марки в Німеччині

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Німеччині також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Німеччині.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Німеччині діє протягом 10 років від дати подання заявки та закінчується в останній день місяця, коли було здійснене подання. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Німеччини до закінчення дії реєстрації торговельної марки або не пізніше від 2 місяців після закінчення дії реєстрації без сплати додаткового збору.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Німеччині становить від 878 EUR .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавство Німеччини передбачає його відновлення до закінчення 4 місяців, відраховуючи від закінчення двох місяців після припинення дії реєстрації торговельної марки. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться на 50 EUR.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Відомство Німеччини вимагає, щоб інтереси нерезидентів стосовно реєстрації та продовження торговельної марки були представлені патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Німеччині, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.