+
+

Продовження торговельної марки в Німеччині


Продовження торговельної марки в Німеччині

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Німеччині також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Німеччині.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Німеччині діє протягом 10 років від дати подання заявки та закінчується в останній день місяця, коли було здійснене подання. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Німеччини до закінчення дії реєстрації торговельної марки або не пізніше від 2 місяців після закінчення дії реєстрації без сплати додаткового збору.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Німеччині становить від
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [2002] Connection timed out' in /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/tm/fees.php:2 Stack trace: #0 /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/tm/fees.php(2): PDO->__construct('mysql:host=mysq...', 'gb_fees_est', '4za8826c8456', Array) #1 /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/ua/tm/prodovzhennya-torgovelnoyi-marki-v-nimechchini.html(125): require_once('/home/msppaten/...') #2 {main} thrown in /home/msppaten/msp-patent.com.ua/www/tm/fees.php on line 2