+
+

Продовження торговельної марки в Ірландії


Продовження торговельної марки в Ірландіїї

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Ірландії також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Ірландії.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Ірландії діє протягом 10 років від дати подання заявки. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Ірландії до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Ірландії становить від 873 EUR .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Ірландії передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться на 60 EUR.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Законодавством Ірландії рекомендовано представлення інтересів нерезидентів Ірландії стосовно захисту прав інтелектуальної власності патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Ірландії, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.