+
+

МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ

Продовження торговельної марки в Індії


Продовження торговельної марки в Індії

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Індії також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Індії.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Індії діє протягом 10 років від дати подання заявки. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Індії до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Індії становить від 385 USD .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Індії передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому випадку офіційний збір за продовження збільшиться приблизно на 45 USD. Відновлення торговельної марки після закінчення вказаного 6-місячного терміну можливе протягом додаткових 6 місяців за умови подання відповідного запиту та сплати зборів за продовження. Вартість подання цього запиту становить приблизно 77 USD.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Законодавством Індії рекомендовано представлення інтересів нерезидентів Індії стосовно захисту прав інтелектуальної власності патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Індії, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.