+
+

Продовження торговельної марки в Грузії


Продовження торговельної марки в Грузії

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Грузії також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Грузії.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Грузії діє протягом 10 років від дати реєстрації. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Грузії протягом останнього року дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Грузії становить від 689 USD .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Грузії передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Законодавством Грузії рекомендовано представлення інтересів нерезидентів Грузії стосовно захисту прав інтелектуальної власності патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Грузії, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.