+
+

Продовження торговельної марки в Азербайджані


Продовження торговельної марки в Азербайджані

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Азербайджані також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Азербайджані.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Азербайджані діє протягом 10 років від дати подання заявки. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Азербайджану протягом року до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Азербайджані становить від 481 USD .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Азербайджану передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться приблизно на 3 USD за кожний місяць після закінчення терміну реєстрації торговельної марки.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Відомство Азербайджану вимагає, щоб інтереси нерезидентів стосовно реєстрації та продовження торговельної марки були представлені патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Азербайджані, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.