+
+

Продовження торговельної марки в Австрії


Продовження торговельної марки в Австрії

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Австрії також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Австрії.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Австрії діє протягом 10 років від дати подання заявки та закінчується в останній день місяця, в який було здійснене подання. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Австрії не раніше ніж за рік до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Австрії становить від 1 240 EUR .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Австрії передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться на 20 %.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Відомство Австрії вимагає, щоб інтереси нерезидентів стосовно реєстрації та продовження торговельної марки були представлені патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Австрії, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.