+
+

Продовження торговельної марки в Австралії


Продовження торговельної марки в Австралії

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Австралії також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Австралії.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Австралії діє протягом 10 років від дати подання заявки. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Австралії протягом року до закінчення дії реєстрації торговельної марки. Якщо дані заявника змінилися, наприклад адреса або ПІБ, то про це потрібно заявити до закінчення процедури продовження торговельної марки.
За необхідності зменшити кількість класів у свідоцтві, можна подати запит про їх видалення за 3 тижні до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Австралії становить від 876 USD .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Австралії передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться на 100 USD за кожний місяць після закінчення терміну реєстрації торговельної марки.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Законодавством Австралії рекомендовано представлення інтересів нерезидентів Австралії стосовно захисту прав інтелектуальної власності патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Австралії, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.