+
+
Продовження торговельної марки в Аргентині


Продовження торговельної марки в Аргентині

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Аргентині також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Аргентині.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка в Аргентині діє протягом 10 років від дати реєстрації. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди за умови, що торговельна марка використовувалася протягом 5 років до закінчення терміну дії реєстрації.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Аргентини протягом 60 днів до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки в Аргентині становить від 817 USD .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Пільговий період для продовження торговельної марки в Аргентині не передбачений законодавством.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Відомство Аргентини вимагає, щоб інтереси нерезидентів стосовно реєстрації та продовження торговельної марки були представлені патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Аргентині, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.