+
+

Продовження торговельної марки у В'єтнамі


Продовження торговельної марки у В'єтнамі

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки у В'єтнамі також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ у В'єтнамі.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка у В’єтнамі діє протягом 10 років від дати подання заявки. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство В’єтнаму не раніше ніж за 6 місяців до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки у В'єтнамі становить від 156 USD .

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством В’єтнаму передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться на 10 % за кожен місяць після закінчення терміну реєстрації торговельної марки.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Відомство В’єтнаму вимагає, щоб інтереси нерезидентів стосовно реєстрації та продовження торговельної марки були представлені патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ у В'єтнамі, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.