+
+

МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ
Продовження торговельної марки у Великобританії


Продовження торговельної марки у Великобританії

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин із патентними повіреними у всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки у Великобританії також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ у Великобританії.

Термін дії торговельної марки

Торговельна марка у Великобританії діє протягом 10 років від дати реєстрації. Однак дія торговельної марки може бути продовжена на наступні 10-річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату державного збору у відомство Великобританії не раніше ніж за 6 місців до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Скільки коштує продовження?

Вартість продовження торговельної марки у Великобританії становить від 506 EUR.

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких причин термін продовження ТМ було пропущено, законодавством Великобританії передбачається пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. У цьому разі офіційний збір за продовження збільшиться приблизно на 60 EUR. Відновлення торговельної марки після закінчення вказаного 6-місячного терміну можливе протягом додаткових 6 місяців за умови подання відповідного запиту та сплати збору в розмірі, що приблизно дорівнює 115 EUR.

Чи може правовласник торговельної марки самостійно продовжити реєстрацію?

Законодавством Великобританії рекомендовано представлення інтересів нерезидентів Великобританії стосовно захисту прав інтелектуальної власності патентними повіреними.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ у Великобританії, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.