+
+

МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ

ПРОДОВЖЕННЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ В УКРАЇНІ


Продовження торговельної марки у Україні

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності, як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин з патентними повіреними по всьому світі дає змогу нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.
Додатково до інформації стосовно реєстрації торговельної марки в Україні також наводимо нижче базову інформацію про продовження терміну дії ТМ в Україні.

Термін дії торговельної марки

Реєстрація торговельної марки в Україні діє протягом 10 років від дати подання заявки. Однак дія торговельної марки може бути продовжено на наступні 10-ти річні періоди необмежену кількість разів.

Коли потрібно продовжувати торговельну марку?

Для продовження реєстрації торговельної марки необхідно подати відповідне клопотання та документ про сплату збору в Укрпатент протягом 6 місяців до закінчення дії реєстрації торговельної марки.

Що робити, якщо термін продовження пропущено?

Якщо за будь-яких умов термін продовження ТМ було пропущено, законодавством України передбачений пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення дії реєстрації, протягом якого можна продовжити торговельну марку. В даному випадку, офіційний збір за продовження збільшиться на 50%.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» з радістю надасть повний комплекс послуг як із реєстрації ТМ в Україні, так і з продовження терміну дії ваших виключних прав. Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, із радістю вам допоможемо.