Замовити реєстрацію торговельної марки

Реєстрація торговельної марки в Україні


Реєстрація торговельної марки в Україні.Необхідність реєстрації торговельної марки в Україні може виникнути через низку причин. Наприклад, Ви успішно ведете свій бізнес; надаєте послуги; робите чи продаєте товари під своїм брендом і хочете убезпечити себе на випадок порушення ваших прав недобросовісними конкурентами, які можливо будуть здійснювати свою комерційну діяльність, використовуючи вашу назву. Або Вам необхідно зареєструвати домен для сайту в зоні .ua, що без зареєстрованої торговельної марки (однойменної з доменом) не представляється можливим. Для всього перерахованого вище необхідна офіційна реєстрація торговельної марки, що внаслідок зможе стати підтвердженням прав власника на вчинення різних дій щодо ТМ.

Зареєструвати торговельну марку в Україні може як фізична, так і юридична особа, шляхом подачі заявки на реєстрацію торгової марки в Укрпатент. Вартість реєстрації торговельної марки залежить від кількості заявників, необхідності реєструвати торговельну марку в кольорі або в чорно-білому виконанні, кількості класів товарів і послуг (МКТП) і терміну реєстрації торговельної марки. На нашому сайті Ви можете розрахувати вартість реєстрації торговельної марки, а також замовити реєстрацію торговельної марки онлайн.

Процедура реєстрації торговельної марки складається з декількох етапів і вимагає знання законодавчих норм і вимог до складання заявки на реєстрацію ТМ. У разі якщо заявка на торговельну марку не відповідає формальним вимогам до її складання, в реєстрації ТМ може бути відмовлено. Ознайомитися з більш детальною інформацією про те, як зареєструвати торгову марку в Україні можна тут.

Відзначимо, що права на торговельну марку, що виникають після її реєстрації діють виключно на території тієї країни, де вона була зареєстрована. Таким чином, якщо торговельна марка зареєстрована на території України, то і розпоряджатися всіма матеріальними і нематеріальними правами на позначення власник торгової марки буде тільки на території України. Для отримання охорони торговельної марки за кордоном слід ознайомитися і вибрати необхідну процедуру, в залежності від країн або регіону, де планується використання торгової марки.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати Вам повний перелік послуг з реєстрації торгових марок не тільки в Україні, але і в будь-який інший країні, що цікавить заявника (Реєстрація торгової марки в країнах СНД , Міжнародна реєстрація торгової марки), а саме:

Заявка на реєстрацію торговельної марки в Україні повинна містити наступні матеріали.

За підсумками реєстрації ТМ заявник отримує свідоцтво про реєстрацію торговельної марки, яке діє протягом 10 років від дати подання заявки. Період дії торговельної марки може бути продовжений на наступні 10 років за клопотанням заявника і за умови сплати мита за її продовження.

Після реєстрації торговельної марки правовласник може розпоряджатися позначенням на свій розсуд, у т.ч. забороняти третім особам використання торговельної марки, видавати ліцензії на її використання, продавати, передавати і т.д. Більш того, торговельна марка - це нематеріальний актив підприємства, у разі, якщо вона була зареєстрована на юридичну особу, що є економічно вигідним для бізнесу в цілому.

Також відзначимо, що будь-яке посягання на права власника або підготовка до таких дій визнається порушенням прав власника торговельної марки і може бути припинено відповідно до законодавства. У разі порушення Ваших прав, компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» забезпечить повний перелік послуг із захисту прав на інтелектуальну власність.

«Михайлюк, Сороколат і партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході діловодства з реєстрації торговельної марки.

Розмістити замовлення на реєстрацію торговельної марки.

Замовити реєстрацію ТМ