МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


Замовити реєстрацію торговельної марки

Реєстрація торговельної марки в Україні


Реєстрація торговельної марки в Україні. У чинному Законі України «Про охорону прав на знак для товарів і послуг» використовується термін «знак для товарів і послуг». Зі свого боку, у Цивільному кодексі України використовується термін "торговельна марка". У російському законодавстві також використовується термін "товарний знак". Усі ці терміни є синонімами і вказують на позначення, за допомогою яких товари і послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб.

Право власності на торговельну марку підтверджується свідоцтвом, яке є дійсним протягом 10 років і може бути подовжено щоразу на 10 років шляхом подачі відповідного клопотання.

При цьому процедуру отримання свідоцтва на торговельну марку можна розділити на кілька основних етапів, на кожному з яких наша компанія надасть Вам професійну допомогу.

Ознайомитися з більш детальною інформацією про торговельні марки і основні етапи їх реєстрації, об'єкти та умови надання правової охорони Ви зможете тут.

Вимоги, що висуваються експертизою до оформлення заявочної документації і до своєчасної і кваліфікованої відповіді на запити Відомства, є дуже суворими і формалізованими, вони визначаються відповідними положеннями та інструкціями і значною мірою впливають на позитивне рішення про реєстрацію торговельної марки.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» буде рада надати вам повний комплекс консалтингових та юридичних послуг з реєстрації торговельної марки, що дозволить істотно заощадити час і знизити ризик отримати відмову під час реєстрації торговельної марки, а саме:

Для подачі заявки на реєстрацію торговельної марки Вам необхідно надати наступні матеріали.

Після отримання свідоцтва про реєстрацію власник торговельної марки, по суті, стає монопольним власником зареєстрованого об'єкта і має право розпоряджатися ним на свій розсуд: використовувати в процесі діяльності, продати, переуступити, заборонити або дозволити будь-кому використання своєї торговельної марки і таке інше.

Будь-яке посягання на права власника або підготовка до таких дій визнається порушенням прав власника торговельної марки і переслідується за законом. У разі порушення Ваших прав компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» забезпечить повний перелік послуг з захисту прав інтелектуальної власності.

Звертаємо Вашу увагу, що свідоцтво про реєстрацію, отримане в Україні, надає правовий захист торговельній марці тільки на території України. Для того щоб зареєструвати торговельну марку в інших країнах, потрібно подавати заявки в кожну країну, яка Вас цікавить, або використати процедуру міжнародної реєстрації.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати Вам повний перелік послуг з реєстрації торгових марок у будь який країні, яка цікавить заявника (Реєстрація торговельної марки в країнах СНД, Міжнародна реєстрація торговельної марки).

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» гарантує конфіденційність усієї інформації, отриманої впродовж діловодства з реєстрації торговельної марки.

Розмістити замовлення на реєстрацію товарного знака.

Замовити реєстрацію ТМ