МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


Реєстрація торговельних марок у країнах СНД


Згідно з українським законодавством, збірним поняттям для таких понять як товарний знак, торговий знак, торгова марка, логотип, бренд є «знак для товарів і послуг».

Правовий захист, що надається після отримання українського свідоцтва про реєстрацію на торгову марку, діє тільки на території України.

Якщо ж Ви експортуєте товари в інші країни СНД, то доцільно буде зареєструвати її в обраній країні або декількох країнах.

Михайлюк, Сороколат і Партнери» будуть раді надати Вам повний перелік послуг з реєстрації торговельної марки в будь-який країні, що зацікавила заявника (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна) і в групі країн Балтики. Ми виконуємо всі роботи з підготовки і подання заявки і подальшого отримання свідоцтва в обраних Вами державах.

Наш професіоналізм та багаторічний досвід подання заявок у співпраці з патентними повіреними усіх країн колишнього СРСР дозволяє нам успішно представляти Ваші інтереси за межами України.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» надає повний комплекс консалтингових, реєстраційних та юридичних послуг з реєстрації торговельних марок в будь-якій з 15 країн колишнього Радянського Союзу, що дозволяє істотно заощадити час і знизити ризик отримання відмови у видачі свідоцтва, а саме:

  • консалтинг та проведення попереднього дослідження з метою виявлення схожих і тотожних торгових марок; рекомендації з доопрацювання у разі виявлення подібних торгових марок;
  • допомога у правильній класифікації переліку товарів і послуг відповідно до 11-ї редакції МКТП (обсяг наданих прав визначається переліком товарів і послуг);
  • оформлення (складання заявки) і подання заявок на реєстрацію торгової марки відповідно до законодавства;
  • оформлення документів для прийняття рішення щодо визнання торговельної марки добре відомою;
  • ведення діловодства та юридичний супровід заявки при проходженні формальної експертизи та експертизи по суті: подання клопотань і підготовка аргументованих відповідей на запити та зауваження Експертизи, опротестування рішень, внесення змін в заявку, продовження термінів;
  • отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки та продовження терміну його дії;
  • підготовка та реєстрація договорів про передачу прав і ліцензійних угод;
  • міжнародна реєстрація у будь-якій країні, що зацікавить заявника;
  • захист прав інтелектуальної власності у разі їх порушення;
  • інші послуги в галузі інтелектуальної власності.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході діловодства з реєстрації торгової марки.