МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ I
ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ
ISO 9001 CERTIFIED


Реєстрація авторських прав в Україні


Реєстрація авторських прав в Україні.

Відповідно до Закону України «Про авторські та суміжні права» авторське право на твір виникає з моменту його створення і не потребує обов'язкової державної реєстрації. Однак реєстрація дає право автору отримати документ, який засвідчує право власності на твір і дає змогу підтвердити це право в разі його неправомірного використання.

Результатом реєстрації авторських прав є отримання свідоцтва. При цьому слід розрізняти майнові та немайнові права автора.

З метою отримання свідоцтва та мінімізації ризику отримання відмови у видачі, рекомендуємо скористатися послугами професіоналів, добре знайомих з формальними і процедурними нормами процесу реєстрації.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» буде рада надати Вам повний комплекс консалтингових, реєстраційних та юридичних послуг з реєстрації об'єктів авторського права в Україні що дозволить істотно заощадити час і знизити ризик отримання відмови у видачі свідоцтва, а саме:

  • попередні консультації, оформлення документів і подача заявки на реєстрацію авторського права на твір;

  • реєстрація програм для ЕОМ і БД в Україні;

  • ведення діловодства та юридичний супровід заявки, відповіді на запити Відомства і дослання додаткових документів, у разі необхідності;

  • послуги з захисту авторських прав , отримання свідоцтва про реєстрацію з наступною передачею клієнту;

  • розроблення та державна реєстрація авторських договорів, в тому числі: договорів на використання об'єктів авторського права, договорів повної або часткової передачі майнових авторських прав;

  • послуги з захисту авторських прав у разі їх порушення;

  • інші послуги.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході діловодства з отримання свідоцтва.


МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ І ПАРТНЕРИ © 2005-2017