+
+

ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ В УКРАЇНІ


Продовження торговельної марки у Україні

строк дії свідоцтва на торговельну марку

Строк дії свідоцтва на торговельну марку становить 10 років від дати подання заявки. Якщо правовласник бажає продовжити строк дії торговельної марки, йому необхідно подати клопотання і сплатити відповідний збір.

Коли потрібно продовжувати строк дії торговельної марки?

Клопотання про продовження строку дії торговельної марки і документ, який підтверджую сплату відповідного збору, можуть бути подані протягом 6 місяців до дати закінчення терміну дії свідоцтва. Строк дії торговельної марки може продовжуватися необмежену кількість разів.

Строк продовження торговельної марки пропущений. Що робити?

Якщо з яких-небудь причин строк продовження торговельної марки був пропущений, законодавством України передбачений пільговий період, що становить 6 місяців від дати закінчення терміну дії свідоцтва, протягом якого можна продовжити строк дії торговельної марки. В цьому випадку офіційний збір за продовження строку дії торговельної марки збільшиться на 50%. У разі, якщо строк дії свідоцтва не був продовжений, дія свідоцтва на торговельну марку припиняється.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» має багаторічний досвід захисту прав інтелектуальної власності як в Україні, так і за її межами. Наявність власних офісів і налагоджених партнерських відносин з патентними повіреними за кордоном дозволяє нам успішно представляти інтереси своїх клієнтів на території будь-якої країни світу.

Ми будемо раді надати повний комплекс послуг з реєстрації торговельної марки в Україні і продовження терміну дії виняткових прав. Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтеся, будемо раді допомогти.