МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


Патентування промислових зразків в Україні


Патент на промисловий зразок в Україні. Відповідно до закону України «Про охорону прав на промислові зразки», промисловий зразок - це результат творчої діяльності людини у галузі художнього конструювання.

Право власності на промисловий зразок засвідчується патентом, який надає патентовласнику право і можливість використовувати промзразок на свій розсуд, якщо таке використання не порушує прав інших власників патенту.

Максимальний термін дії патенту на промисловий зразок становить 25 років від дати подання заявки, за умови сплати мита за підтримання чинності патенту.

Більш детальну інформацію про промислові зразки, умови патентоспроможності, обсяг правової охорони та етапи отримання патенту на промисловий зразок, а також розміри офіційних зборів Укрпатенту Ви можете знайти тут.

Для швидкого отримання патенту та мінімізації можливості відмови у видачі патенту значну роль відіграє правильність оформлення заявної та іншої документації, а також своєчасні, компетентні відповіді на запити Відомства.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» буде рада надати вам повний комплекс інформаційних, патентних та юридичних послуг з патентування промислових зразків, що дозволить істотно заощадити час і знизити ризик отримання відмови у видачі патенту, а саме:

Для подання заявки на видачу патенту України на промисловий зразок Вам необхідно надати наступні матеріали.

Звертаємо Вашу увагу, що патент на промисловий зразок, отриманий в Україні , надає патентний захист тільки лише на території України. Для того щоб захистити винахід в інших країнах потрібно подавати заявки в кожну країну, яка Вас цікавить або використовувати процедуру міжнародного патентування.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати Вам повний перелік послуг з патентування промислових зразків у будь-якій країні, яка цікавить заявника (Патентування промислового зразка в країнах СНД, Міжнародне патентування промислового зразка).

«Михайлюк, Сороколат і Партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході діловодства з отримання та підтримання патенту.