Реєстрація/патентування промислових зразків в Україні


Патент на промисловий зразок в Україні. Відповідно до закону України «Про охорону прав на промислові зразки», промисловий зразок - це результат інтелектуальної, творчої діяльності людини в галузі художнього конструювання.

Набуття прав на зареєстрований промисловий зразок засвідчується свідоцтвом (раніше – патент). Власник промислового зразка має виключне право використовувати його за своїм розсудом, якщо таке використання не порушує прав інших осіб.

Максимальний строк чинності майнових прав на зареєстрований промисловий зразок становить 25 років від дати подання заявки, за умови сплати збору за підтримання їх чинності.

Докладніше про промислові зразки, умови та етапи реєстрації (раніше – патентування, отримання патенту) в Україні, обсяг правової охорони, а також розміри офіційних зборів національного відомства України (далі – Відомства) Ви можете знайти тут.

Для швидкої реєстрації та мінімізації можливості відмови в реєстрації значну роль відіграє правильність оформлення заявочної та іншої документації, а також своєчасні, компетентні відповіді на запити Відомства.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» буде рада надати вам повний комплекс інформаційних та юридичних послуг з реєстрації промислових зразків, що дозволить істотно заощадити час та знизити ризик отримання відмови у реєстрації, а саме:

Для подання заявки на реєстрацію (раніше – патентування, отримання патенту) промислового зразка Вам необхідно надати наступні матеріали.

Звертаємо Вашу увагу на те, що права на зареєстрований в Україні промисловий зразок діють тільки на території України. Для набуття права власності на промисловий зразок в інших країнах слід подавати заявку в кожну країну, що становить інтерес, або використовувати процедуру міжнародної реєстрації.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними країн СНД, Європи, а також США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати повний перелік послуг з реєстрації промислових зразків у будь-якій країні, яка цікавить заявника (Реєстрація промислового зразка в країнах СНД, Міжнародна реєстрація промислових зразків).

«Михайлюк, Сороколат і партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої під час діловодства з реєстрації промислового зразка, а також інших дій у сфері охорони та захисту Вашої інтелектуальної власності.