Реєстрація/патентування промислових зразків в Україні


Патент на промисловий зразок в Україні. Відповідно до закону України «Про охорону прав на промислові зразки», промисловий зразок - це результат інтелектуальної, творчої діяльності людини у галузі художнього конструювання.

Набуття прав на зареєстрований промисловий зразок засвідчується свідоцтвом (раніше – патент). Власник промислового зразка має виключне право використовувати його за своїм розсудом, якщо таке використання не порушує прав інших осіб.

Максимальний термін дії майнових прав на зареєстрований промисловий зразок становить 25 років від дати подання заявки, за умови сплати зборів за підтримання дії прав на промисловий зразок в силі.

Більш детальну інформацію про промислові зразки, умови та етапи реєстрації (раніше – патентування, отримання патенту) в Україні, обсяг правової охорони, а також розміри офіційних зборів національного відомства України (далі – Відомства) Ви можете знайти тут.

Для швидкої реєстрації та мінімізації можливості відмови в реєстрації значну роль відіграє правильність оформлення заявочної та іншої документації, а також своєчасні, компетентні відповіді на запити Відомства.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» буде рада надати вам повний комплекс інформаційних та юридичних послуг з реєстрації промислових зразків, що дозволить істотно заощадити час і знизити ризик отримання відмови у реєстрації, а саме:

Для подання заявки на видачу реєстрацію (раніше – патентування, отримання патенту) промислового зразка Вам необхідно надати наступні матеріали.

Звертаємо Вашу увагу на те, що права на промисловий зразок, що отримав правову охорону в Україні, діють тільки на території України. Для того, щоб отримати охорону в інших країнах потрібно подавати заявки в кожну країну, що Вас цікавить, або використовувати процедуру міжнародної реєстрації.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати повний перелік послуг з реєстрації промислових зразків у будь-якій країні, яка цікавить заявника (Реєстрація промислового зразка в країнах СНД, Міжнародна реєстрація промислових зразків).

«Михайлюк, Сороколат і партнери» гарантує конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході діловодства з реєстрації промислового зразка, а також інших дій в сфері охорони та захисту Вашої інтелектуальної власності.