Патентування промислових зразків у країнах СНД


Правовий захист, який надається промисловому зразку Патентом України, поширюється тільки на території Української Держави.

Якщо ж ви експортуєте товари до інших країн СНД або просто хочете захистити Ваш промисловий зразок, то доцільним буде запатентувати його в обраній країні або декількох країнах.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» буде рада надати Вам повний перелік послуг з патентування промислових зразків у будь-якій країні, що цікавить заявника ( Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргистан, Молдова, Таджикістан, Туркменістан, Узбекістан, Україна) та в групі країн Балтики. Ми виконаємо всі роботи з підготовки та подання заявки та подальшого отримання патенту в обраних Вами країнах.

Наш професіоналізм та багаторічний досвід подання заявок у співпраці з патентними повіреними всіх колишніх стран СРСР дозволяє нам успішно представляти Ваші інтереси за межами України.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» надають повний комплекс консалтингових, патентних та юридичних послуг з патентування промислових зразків у будь-якій із 15 країн колишнього Радянскього Союзу, що дозволяє значно заощадити час та знизити ризик отримання відмови у видачі патенту, а саме:

  • консалтинг та проведення патентних досліджень;

  • складання опису суттєвих ознак для промислового зразка;

  • оформлення та подання заявок відповідно до Правил та Інструкцій Відомства окремої країни;

  • ведення діловодства та юридичного супроводу заяви при проходженні формальної експертизи та експертизи по суті: видання клопотань та підготовка аргументованих відповідей на запити та зауваження Експертизи, оскарження рішень, внесення змін до заявки, подовження терміну;

  • отримання патенту та підтримання його чинності;

  • підготовка та реєстрація договорів передачі прав та ліцензійних угод;

  • захист прав інтелектуальної власності у випадку їх порушення;

  • інші послуги у сфері інтелектуальної власності.

Компанія "Михайлюк, Сороколат і партнери" гарантує конфіденційність всієї інформації, яку отримує в ході діловодства з питань отримання та підтримки патенту.