Патентування винaходів в Україні


Патентування винaходів в Україні. Згідно з Законом України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» винахід - це результат інтелектуальної діяльності людини в будь-якій сфері технології. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг з отримання та охорони прав на об'єкти інтелектуальної власності в Україні та за її межами, починаючи з консалтингу, підготовки документів, успішного отримання охоронного документа, підтримання його в дії і до судового захисту інтересів власників об'єктів інтелектуальної власності.

Виключне право на винахід здобувається в результаті отримання патенту - охоронного документа, що засвідчує пріоритет, авторство і право власності на винахід. В Україні термін дії патенту на винахід становить 20 років від дати подання заявки за умови щорічної сплати зборів за підтримання чинності патенту.

При цьому процедуру отримання патенту можна умовно поділити на декілька основних етапів, на кожному з яких наша компанія надасть Вам професійну підтримку. Ознайомитися з більш детальною інформацією про винаходи, патенти на винаходи, об'єкти та умови патентоздатності винаходу, основні етапи реєстрації та підтримання чинності патенту Ви можете тут.

Важливо відзначити, що на позитивне рішення про видачу патенту значною мірою впливає правильність оформлення документації та своєчасні відповіді на запити Відомства. Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» буде рада надати Вам повний комплекс консалтингових, патентних та юридичних послуг з патентування винаходів в Україні, що дозволить суттєво заощадити час і знизити ризик отримання відмови у видачі патенту, а саме:

Для подання заявки на видачу патенту України на винахід Вам необхідно надати такі матеріали

Після отримання патенту на винахід власник патенту, по суті, стає монопольним власником запатентованого об'єкта і має право розпоряджатися ним на свій розсуд: продати, переуступити, заборонити або дозволити будь-кому використання захищеного ним винаходу тощо.

Будь-яке використання запатентованого винаходу, за винятком випадків, встановлених у Законі України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», визнається порушенням виключного права на винахід і переслідується законом. У разі порушення Ваших прав компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» забезпечить повний перелік послуг з захисту прав інтелектуальної власності.

Звертаємо Вашу увагу, що патент на винахід, отриманий в Україні, надає патентний захист лише на території України. Для того щоб захистити винахід в інших країнах, потрібно подавати заявки в кожну країну, яка Вас цікавить, або використовувати процедуру міжнародного патентування.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу наша компанія буде рада надати Вам повний перелік послуг з патентування винаходів у будь-якій країні, яка цікавить заявника (Патентування винаходів в країнах СНД, Міжнародне патентування винаходів).

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» гарантує конфіденційність усієї інформації, отриманої в ході діловодства з отримання та підтримання патенту.