+
+

МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


Валідація Європейського патенту в Молдові


Патентну охорону на території Республіки Молдова можливо отримати шляхом валідації Європейського патенту.

Дана процедура означає, що регіональний патент буде діяти на території відповідної країни Європейської Патентної Конвенції після публікації його перекладу на національну мову цієї країни.

З метою поширення дії європейського патенту в Молдові, заявнику необхідно зробити позначку про намір валідувати патент на території зазначеної країни і сплатити передбачене мито.

Для проведення безпосередньо процедури валідації патентовласникові необхідно подати відповідне клопотання, довіреність, що підтверджує повноваження повіреного і переклад патентного документа на румунську мову до Відомства Молдови, а також оплатити встановлене мито за валідацію протягом 3-х місяців з дати публікації відомостей про видачу європейського патенту в ЄПВ.

При дотриманні всіх вимог законодавства, Відомство вносить валідований патент в Національний реєстр патентів Республіки Молдова.

Для підтримання чинності європейського патенту на території Республіки Молдова необхідно щорічно сплачувати відповідні мита.

Наявність власного офісу в Молдові, дозволяє нам безпосередньо вести діловодство по валідації і підтримці європейських патентів в даній країні.

Якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові питання, будь ласка, звертайтесь, будемо раді Вам допомогти.