+
+


Одержання патенту на винахід у Кореї


Патент в Республике КореяПатент на винахід у Південній Кореї може бути одержаний шляхом подання заявки на патент у Корейське відомство з інтелектуальної власності ( www.kipo.go.kr).

Термін дії патенту на винахід у Південній Кореї становить 20 років від дати подання заявки.

База даних зареєстрованих у Південній Кореї патентів на винаходи та поданих заявок доступна за посиланням.

Вартість патентування винаходу у Південній Кореї залежить від загальної кількості пунктів формули, кількості заявлених пріоритетів і сторінок тексту заявки. Заявнику надається знижка 70% для сплати офіційних тарифів у разі, якщо всі заявники є авторами винаходу. Для одержання докладного розрахунку вартості реєстрації патенту на винахід у Південній Кореї, будь ласка, зв’яжіться з нами, будемо раді Вам допомогти.

Діловодство за заявкою, а також подальша взаємодія з відомством відбувається лише корейською мовою, зокрема надання аргументованих відповідей на запити експертизи, якщо вони виникають.

Інтереси нерезидентів Південної Кореї повинні бути представлені у відомстві Південної Кореї зареєстрованими патентними повіреними.

Термін подання заявки в Південній Кореї із запитом конвенційного пріоритету становить 12 місяців від дати подання попередньої заявки та 31 місяць від дати пріоритету в разі переведення заявки PCT на національну фазу Південної Кореї.

Основний нормативно-правовий акт: Patent Act.

Процедура одержання патенту на винахід у Південній Кореї

Заявка на патент у Південну Корею повинна містити такі документи:

  • заяву про видачу патенту з зазначенням автора (співавторів) винаходу й особи, на ім’я якої заявляється патент, а також їхнього місця проживання або місцезнаходження;
  • опис, формулу винаходу, реферат, креслення (якщо наявні) корейською або англійською мовою;
  • довіреність у разі ведення діловодства через представника;
  • документ, що підтверджує сплату патентного збору в установленому розмірі;
  • переклад заявки корейською у разі, якщо заявка була подана англійською (може бути наданий протягом 14 місяців від дати пріоритету).

У разі заявлення конвенційного пріоритету:

  • заяву про запит пріоритету з прикріпленою копією попередньої заявки (можуть бути надані протягом 16 місяців від дати пріоритету).

Дата подання заявки встановлюється за одержанням корейським відомством мінімального пакета документів (опису, формули винаходу, креслень, якщо наявні).

Заявка на винахід у Південній Кореї піддається експертизі, за результатами якої відомство виносить рішення про видачу або відмову у видачі патенту. Згідно із законодавством Південної Кореї, експертиза складається з формальної експертизи та експертизи по суті.

Під час формальної експертизи заявка перевіряється на відповідність формальним вимогам.

Публікація відомостей про заявку на винахід здійснюється в офіційному бюлетені після закінчення 18 місяців від дати подання заявки.

Для проведення експертизи по суті заявнику необхідно подати клопотання у відомство Південної Кореї під час подання заявки або протягом 5 років від дати її подання у разі, якщо заявка була подана до 28 лютого 2017 року. Якщо заявка була подана після 1 березня 2017 року, то клопотання у відомство повинне надійти протягом 3 років від дати її подання. Під час патентної експертизи встановлюється відповідність винаходу критеріям патентоздатності.

Державний збір за видачу патенту, а також річний збір за перші три роки дії патенту повинні бути сплачені протягом 3 місяців із моменту одержання повідомлення про ухвалення відомством рішення про видачу патенту. Подальша сплата зборів за підтримку чинності патенту відбувається щорічно, починаючи з четвертого року, до закінчення терміну дії патенту. За умови внесення додаткового збору, термін на сплату річного збору може бути продовжений, але не більш ніж на 6 місяців.

Одержання патенту на корисну модель у Південній Кореї

Законодавство Південної Кореї також передбачає охорону винаходу як корисної моделі, патент на яку видається за результатами формальної експертизи й експертизи по суті. Клопотання на проведення експертизи по суті повинне бути подано протягом 3 років від дати подання заявки.

Термін правової охорони корисної моделі в Південній Кореї становить 10 років від дати подання заявки.

Фахівці компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» будуть раді відповісти на всі питання, що цікавлять вас, і надати повний комплекс послуг з одержання патенту на винахід або корисну модель у Південній Кореї. Для отримання докладної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.