МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІАРХІВ: 2017 2016 2015 2014


6/10/2017

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали виставку «Медицина та здоров’я» у Білорусі

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали 24-у міжнародну спеціалізовану виставку «Медицина та здоров’я – 2017», що проводилася 27-29 вересня у м. Мінськ, Білорусь. Окремою експозицією цього року була представлена спеціалізована виставка «Естетична медицина та косметологія».

Цей щорічний захід є масштабною діловою платформою, що об’єднує не лише вчених, спеціалістів та виробників у сфері медицини та косметології, але й експертів у сфері реєстрації прав на лікарські препарати та медичне обладнання. Щороку тут збираються представники різних компаній із різних країн світу, аби продемонструвати свої наукові розробки, інноваційні медичні технології, сучасні лікарські препарати, обладнання, витратні матеріали та технології для модернізації системи охорони здоров’я.

Під часи виставки спеціалісти компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» представили свої послуги учасникам та гостям заходу, проконсультували щодо захисту прав інтелектуальної власності у сфері охорони здоров’я.

Виставка «Медицина та здоров’я» дозволила нам познайомитися та обмінятися контактами з ведучими спеціалістами, а також досягти домовленостей щодо подальшого співробітництва. Ми з нетерпінням чекаємо на зустрічі на наступних заходах!
Повернутися до списку новин