АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


27/09/2017

Представники «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали “IP Days Seminar 2017” та “Pan-European Conference on the UPC” у м. Мюнхен, Німеччина

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали одразу два заходи з захисту прав інтелектуальної власності у Мюнхені: “IP Days Seminar 2017” та “Pan-European Conference on the UPC”, що проходили з 20 по 21 вересня та з 21 по 22 вересня відповідно.

“IP Days Seminar 2017”

У ході “IP Days Seminar 2017”, організованого Meissner Bolte, були розглянуті особливості законодавства по відношенню до реєстрації та використання торговельних марок у США, Німеччині та ЄС, а також були висунуті рекомендації з формування успішного портфоліо промислових зразків. У рамках заходу учасники також обговорили потенційний вплив BREXIT на сферу правової охорони інтелектуальної власності у Великобританії та світі.

Важливим моментом конференції стало обговорення останніх новин щодо упровадження UPC – Unified Patent Court (ЄПС – Єдиний патентний суд), що планується.

Відзначимо, що законодавчий проект стосовно єдиної патентної системи було затверджено ще у 2012 році і головною його метою є створення Єдиного патентного суду, який буде повноправно розглядати суперечки стосовно «класичних» європейських патентів та майбутніх єдиних патентів. Так, згідно цього проекту, сторонам не доведеться брати участь у судових процесах паралельно у декількох національних судах, адже тепер вести такі судові процеси для усіх країн, де має силу патент, буде Єдиний суд. Згода про ЄПС набуде чинності одразу після її ратифікації усіма сторонами, але поки що давати прогнози щодо точної дати запровадження ЄПС важко.

Завершенням першого дня семінарів стала екскурсія до центру BMW (BMW-Welt), де присутні ознайомилися з продукцією виробника.Закриття конференції пройшло у рамках щорічного фестивалю «Octoberfest», який ми були раді відвідати у традиційних баварських костюмах.“Pan-European Conference on the UPC. Patent Enforcement in the Unitary Patent System”

Дводенна конференція “Pan-European Conference on the UPC” була організована компанією VOSSIUS & PARTNER разом з BRISTOWS LLP та BRINKHOF N.V. Захід фокусувався на особливостях процедур порушення та анулюванню патентів згідно з вимогами Єдиного патентного суду, що планується до запровадження.

Під час заходу спікери та учасники конференції обговорили стратегії, яким можна слідувати у ході періоду, що переходить до єдиної патентної системи, та взяли участь у обговоренні потенційних переваг та недоліків, до яких може призвести нова система, її перспектив, труднощів та ризиків. Окрім того, на заході було розглянуто особливості реєстрації Європейського патенту, особливості патентного захисту за кордоном, зміни патентного законодавства та інші провідні теми.Ми були раді взяти участь у цих заходах та підвищити свою обізнаність щодо запровадження системи ЄПС, що на даному етапі перебуває у стані прогресу. Сподіваємося, Згоду про ЄПС у найближчий час буде ратифіковано. Ми будемо тримати Вас у курсі подій, пов’язаних із його ратифікацією.

Чекаємо на зустрічі на наступних заходах із захисту прав інтелектуальної власності!


Повернутися до списку новин