АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


17/11/2017

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали 12-у Міжнародну Виставку «MiningWorld Uzbekistan 2017» у м. Ташкент, Узбекистан

Співробітники регіонального офісу «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали 12-у Міжнародну Виставку «Гірне Обладнання, Видобуток та Збагачення Руд і Мінералів - MiningWorld Uzbekistan 2017», що проводилася 15-17 листопада у м. Ташкент, Узбекистан.

MiningWorld Uzbekistan є однією з крупніших щорічних виставок гірно-металургічного комплексу в Узбекистані, де учасникам та гостям надається можливість ознайомитися з повним комплексом технологій та послуг для гірновидобувного та гірнопереробчого комплексу. Виставка проходила у рамках проекту «Центральноазіатський промисловий Тиждень» та залучила учасників із 72 компаній та більш ніж 3000 відвідувачів із 15 країн світу.

Для представників компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» захід став чудовою платформою для обговорення потенційного співробітництва з представниками гірної, геологічної, геологорозвідкою та інших суміжних галузей. Ми були раді проконсультувати щодо захисту прав інтелектуальної власності в Узбекистані, країнах СНД та за кордоном спеціалістам гірно-металургійної промисловості.
Повернутися до списку новин