АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


06/02/2017

Запуск двосторонньої Програми PPH між патентними відомствами Росії та Європи

1 лютого набула чинності двостороння Програма PPH (Patent Prosecution Highway) між Роспатентом і Європейським патентним відомством.

Одержавши з Роспатенту позитивний висновок щодо патентоздатності винаходу, заявник може використовувати цю інформацію під час подання аналогічної заявки в Європейське патентне відомство і навпаки. Визнання результатів експертизи Російським і Європейським патентними відомствами дає змогу прискорити діловодство на стадії проведення експертизи по суті. Так, запит на прискорене діловодство за Програмою РНН в Роспатент сприяє скороченню термінів проведення кваліфікаційної експертизи приблизно у півтора рази.

Потрібно відзначити, що документи за двосторонньою Програмою PPH повинні бути подані в Європейське патентне відомство однією з офіційних мов Відомства: англійською, французькою або німецькою.

Ми рекомендуємо взяти до уваги процедуру прискореного патентного діловодства заявникам, заявки яких тільки-но готуються до подання в Європейське патентне відомство або ще не перейшли на стадію експертизи по суті.


Повернутися до списку новин