АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


31/05/2017

Повноваження Державної служби інтелектуальної власності України передано Міністерству економічного розвитку і торгівлі України

Як ми повідомляли раніше, постановою Уряду України Державна служба інтелектуальної власності була ліквідована, однак продовжувала виконувати свої функції до передачі повноважень Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

11 травня 2017 року, згідно постанови Кабінету Міністрів України Мінекономрозвитку передано функції з реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності, які до цього здійснювала Державна служба інтелектуальної власності.

Зазначена постанова Уряду набула чинності 18 травня 2017 року. Починаючи з цього дня видача усіх охоронних документів (патентів, свідоцтв) у сфері інтелектуальної власності здійснюється Мінекономрозвитку.

Згідно повідомлення Уряду, таке рішення є черговим кроком на шляху до створення Національного органу інтелектуальної власності, що передбачено Планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік та Концепцією реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.


Повернутися до списку новин