АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


24/10/2017

Сакпатенті представив онлайн-сервіс з відкритим доступом для проведення попереднього патентного пошуку

Національний центр інтелектуальної власності Грузії (Сакпатенті) представив новий онлайн сервіс, що дозволяє всім зацікавленим особам ознайомитися з науково-технічними досягненнями в певній галузі і тенденціями розвитку об'єктів техніки або технологій, а також виявити вже зареєстровані патенти, які могли б стати на заваді реєстрації об'єктів інтелектуальної власності.

Представлений сервіс був запущений ще в 2015 році, проте став загальнодоступний лише 16 жовтня 2017 р. З цього дня всі винахідники, зацікавлені в подачі заявок на реєстрацію патентів у Грузії, мають доступ до світових патентних і непатентних (наприклад, наукових) баз даних.

Скористатися новим сервісом можна зареєструвавшись на сайті. Сервіс надається на безкоштовній основі.

Однак, звертаємо Вашу увагу на те, що даний пошук є попередніми. Для проведення повного аналізу патентоспроможності об'єктів інтелектуальної власності та отримання рекомендацій фахівців нашої компанії щодо їх патентування, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Ми будемо раді надати Вам повний спектр послуг з патентних досліджень як в Грузії, так і в інших країнах СНД і за їх межами.


Повернутися до списку новин