АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


14/06/2017

Киргизпатент розпочав прийом заявок на об’єкти інтелектуальної власності в електронній формі

6 червня 2017 року Державна служба інтелектуальної власності та інновацій при Уряді Киргизької Республіки (Киргизпатент) оголосила про початок прийому електронних заявок на реєстрацію об’єктів інтелектуальної власності у тестовому режимі. Згідно правил електронної подачі, заявки та документи, що додаються, можуть бути подані в електронному вигляді на http://patent.kg.

Датою і часом отримання заявки та документів, що додаються, будуть вважатися дата і час, зареєстровані на сервері Киргизпатенту. Доступ до системи для подання заявки буде відкрито 24/7.

Тестовий режим електронної подачі буде працювати до кінця поточного року – до моменту запуску електронного цифрового підпису. У зв’язку з цим, протягом дії тестового режиму системи, Киргизпатент закликає здійснювати подання заявок в електронному вигляді паралельно з поданням заявки в паперовому вигляді.

Завдяки використанню сучасних технологій, електронне подання заявки дозволяє автоматизувати процедуру підготовки, подання і моніторингу заявок на захист об’єктів інтелектуальної власності, скоротити строки обробки заявки та запровадити безпаперовий документообіг.


Повернутися до списку новин