АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


27/04/2017

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у II Міжнародному форумі по боротьбі з підробками та піратством «Контрафакт і піратство – загроза національній безпеці та економіці» 19-20 квітня у м. Київ

Форум організовано Українським альянсом по боротьбі з підробками і піратством (УАПП) за підтримки Уряду України. Захід зібрав більш ніж 400 юристів, патентних повірених, представників державних структур, вітчизняних та зарубіжних підприємців для обговорення актуальних проблем виявлення контрафактної продукції та боротьби з піратством в Україні.

Під час форуму представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у дискусіях, присвячених наступним питанням:

  • світові тенденції боротьби з контрафактом і піратством, зокрема в Інтернеті;
  • взаємодія між державою та правовласником у боротьбі з контрафактною продукцією;
  • запобігання пересуванню контрафактних та піратських товарів через кордон;
  • боротьба з контрафактними лікарськими засобами;
  • вилучення кримінальних активів та ін.

Метою форуму було вдосконалення стратегії України для розв’язання одного з найгостріших питань у сфері захисту інтелектуальної власності – контрафакції та піратства – шляхом реалізації реформи захисту ІВ і системи заходів із протидії виготовленню та поширенню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку та сприятливого інвестиційного клімату в країні.

Наприкінці форуму були сформовані основні завдання, необхідні для розв’язання проблеми контрафакту та піратських товарів: підвищити рівень поінформованості споживачів, удосконалити систему санкцій за порушення прав інтелектуальної власності і, таким чином, створити в Україні сприятливі умови як для правовласників, так і для споживачів.


Повернутися до списку новин