АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


25/12/2017

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» підвела підсумки минаючого року

Напередодні новорічних свят співробітники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» зібралися за святковим столом, аби під дзвони бокалів проводити минаючий рік та підвести підсумки роботи у 2017-му.

2017 рік виявився плідним для нашої компанії, адже за цей рік ми розширили географію послуг, що надаємо, провели ряд навчальних семінарів та тренінгів, запустили у дію нові та оновлені сервіси на наших сайтах, а також поповнили список досягнень новим переліком нагород та номінацій. Зокрема, у 2017 році:

  • Були відкриті регіональні офіси у Мінську (Білорусь) та Кишиневі (Молдова).

  • Наша компанія була відзначена такими авторитетними виданнями, як Corporate LiveWire (Excellence in IP law services), IAM (The world’s leading patent professionals), Acquisition International 2017 (Best IP Law Firm), IP Stars by Managing IP (Leading IP law firm), Best Lawyers (The Best Lawyers), Expert Guides (Leading Lawyers / Patents, Trademarks), World Trademark Review (Recommended IP law firm in Ukraine).

  • Наші патентні повірені були відзначені у номінаціях: Анна Михайлюк та Валентин Іванович - Leading Practitioners in Ukraine (Legal 500 2017), Вадим Михайлюк - Leading Patent Practitioner in Ukraine (WIPR 2017), Patent Star in Ukraine (IP Stars by Managing IP 2017).

  • Нами була подана 50-тисячні євразійська патентна заявка до ЄАПВ від китайських заявників.

  • Наш патентний повірений із Казахстану – Наталя Троїцька – визнана лідером у Казахстані в електронних подачах заявок на реєстрацію торговельних марок.

Ці та інші досягнення компанії співробітники «Михайлюк, Сороколат і партнери» відсвяткували у бенкетному залі із гучною музикою, веселими конкурсами та приємними подарунками. У ході святкового вечора були оголошені переможці новорічного фотоконкурсу, що проводився напередодні свята. Ми раді показати, які креативні фотографії вийшли у наших співробітників:Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» сердечно дякує вам за те, що довіряєте нам свої об’єкти для захисту прав інтелектуальної власності, а також вітає усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.


Повернутися до списку новин