АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


26/05/2017

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяла участь у 139-й конференції Міжнародної Асоціації з Товарних Знаків (INTA) та представила свою нову концепцію “Your IP Comfort Zone”

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у 139-й конференції INTA, що проходила 20-24 травня 2017 р. у м. Барселона, Іспанія. INTA – це один із наймасштабніших заходів у сфері інтелектуальної власності, де збираються сотні експертів, які діляться своїм професійним досвідом та практикою у сфері ІВ. Участь у INTA вже давно стала щорічною традицією нашої компанії.

Цього року компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» представила свій новий слоган “Your IP Comfort Zone”, що втілює один із найважливіших принципів нашої роботи – забезпечувати клієнтів найбільш вигідними рішеннями питань, які стосуються захисту прав інтелектуальної власності. Так само, як Ви піклуєтеся про свій особистий комфорт, команда наших професіоналів завжди готова подбати про захист Вашої інтелектуальної власності, дозволяючи Вам позбутися зайвих турбот. Ми створюємо IP Comfort Zone для кожного клієнта, спираючись на індивідуальні вимоги та запити.

Ми були раді зустріти усіх відвідувачів конференції та чекаємо на зустріч на наступних заходах, присвячених захисту прав інтелектуальної власності.


Повернутися до списку новин