АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


11/09/2017

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали Guangdong Intellectual Property Trading Fair-2017 та China Trademark Festival-2017

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяла участь одразу у двох заходах із захисту прав інтелектуальної власності - Guangdong Intellectual Property Trading Fair-2017 та China Trademark Festival-2017, що проходили з 31 серпня по 1 вересня та з 1 вересня по 4 вересня відповідно.

Guangdong Intellectual Property Trading Fair-2017, м. Гуанчжоу

Ярмарок Guangdong Intellectual Property Trading Fair із захисту прав інтелектуальної власності вперше проводився у цьому регіоні. Цей ярмарок зібрав велику кількість спеціалістів у сфері захисту ІС, а також різних представників дослідних інститутів та університетів, де викладають інтелектуальне право. Для компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» ярмарок став чудовою платформою як для зустрічі з діловими партнерами, так і для обговорення нових варіантів співробітництва. Також представники компанії були раді обмінятися професійним досвідом та практикою в сфері ІС з іншими учасниками ярмарку.

China Trademark Festival-2017, м. Гуйлінь

Вже другий рік поспіль представники нашої компанії беруть участь у China Trademark Festival. Тема фестивалю цього року – «Захищати торговельні марки та бренди, просувати інновації та розвиток» (To Protect Trademarks and Brands, and Share Innovation and Development). Як завжди, у рамках фестивалю проводилися такі заходи, як China Trademark Annual Meeting, China Trademark Exposition, а також численні форуми, що стосувалися реєстрації торговельних марок у Китаї та інших країнах світу.

У China Trademark Festival-2017 взяли участь як локальні, так і зарубіжні експерти з захисту прав інтелектуальної власності, представники Верховного народного суду та місцевого державного управління, керівники підприємств і міжнародних організацій та інші гості зі всього світу. У рамках фестивалю компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» була представлена гостям та учасникам заходу. Усі бажаючі отримали професійну консультацію з реєстрації торговельних марок на території країн СНД.

Ми були раді взяти участь у заходах такого масштабу та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі на наступних подіях, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності!


Повернутися до списку новин