МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІАРХІВ: 2017 2016 2015 2014


31/03/2017

Євразійське патентне відомство припиняє видання паперових додатків до євразійських патентів

У зв’язку з переходом на безпаперове діловодство 20 лютого 2017 року Євразійське патентне відомство затвердило нову процедуру видання євразійських патентів. Згідно з новим Порядком, що набуває чинності з 1 січня 2018 року, на офіційному бланку з підписом Президента ЄАПВ буде видаватися лише перша сторінка євразійського патенту. Таким чином, під час процедури публікації даних про патент додаток до патенту (що включає опис винаходу, його формулу, креслення та реферат) більше не буде видаватися в друкованому вигляді.

Опис винаходу тепер буде доступний тільки на офіційному сайті ЄАПВ і буде відкритий для перегляду та скачування відразу ж після дати публікації даних про видання євразійського патенту на сервері публікацій. Доступ до сервера публікацій можна одержати за наступним посиланням.

Для зручного доступу до додатку до євразійського патенту на офіційному бланку буде розміщуватися QR-код, сканування якого переадресує користувача на постійну веб-адресу розміщення даних про євразійський патент на сайті ЄАПВ.

Після того, як новий Порядок видання євразійських патентів набуде чинності, видання додатків, віддрукованих на офіційних бланках, буде здійснюватися лише за клопотанням заявника та за умови сплати додаткового збору. До 1 січня 2018 року видання євразійських патентів буде здійснюватися за колишнім Порядком, за якого і патент, і його опис видаються на паперовому носії. Заявник може відмовитися від одержання додатку до євразійського патенту на паперових бланках шляхом повідомлення ЄАПВ про своє бажання до моменту реєстрації патенту.


Повернутися до списку новин