АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


14/09/2017

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у China Patent Annual Conference 2017

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяла участь у щорічній конференції з інтелектуальної власності China Patent Annual Conference, що проходила з 5 по 6 вересня 2017 р. у м. Пекін. Конференція стала одним із найбільших заходів у сфері захисту прав інтелектуальної власності завдяки тому, що починаючи з 2010 р. учасниками заходу стала велика кількість патентних повірених, штатних юристів та інших спеціалістів, експертів та професіоналів у сфері ІС.

У цьому році China Patent Annual Conference зібрала близько 80 доповідачів, 70 учасників та більше 4000 гостей. Однією з найважливіших тем заходу у цьому році став «Вплив інтелектуальної власності на ріст економіки» (“Patent Drives the Growth of Real Economy”), що у повній мірі відображає розвиток цієї сфери на сьогоднішній день.

Конференція включала різноманітні семінари, обговорення, тренінги та виставки, завдяки чому створилася доброзичлива атмосфера для обміну досвідом у різних сферах ІС. Ми були раді представити нашу компанію гостям заходу, а також поділитися своїми знаннями та практикою у сфері захисту прав ІС зі всіма учасниками конференції.

Такі заходи як China Patent Annual Conference – це прекрасна можливість для компаній як залишатися в курсі актуальних нововведень у сфері захисту прав інтелектуальної власності, так і представити свою компанію серед патентних спеціалістів. Участь у цій конференції принесла нам велику кількість професійних знайомств, і ми вже чекаємо на нові зустрічі на наступних заходах.
Повернутися до списку новин