АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


1/12/2017

Оновлення онлайн бази торговельних марок: листопад-2017

Із 1 по 30 листопада, в останній осінній місяць, до нашої онлайн бази торговельних марок було додано 3 381 ТМ. Кількість ТМ у цьому місяці практично ідентична кількості марок, що були додані у жовтні: для порівняння, у минулому місяці база поповнилася на 3 323 ТМ. Відзначимо, що до числа доданих у листопаді марок входять 2 035 поданих заявки та 1 346 зареєстрованих свідоцтв.

Наша база оновлюється після кожної офіційної публікації Укрпатентом даних щодо торговельних марок. Це дозволяє нам володіти лише актуальною інформацією стосовно зареєстрованих ТМ, а також заявок, що були подані до Укрпатенту на реєстрацію.

Доступ до нашої бази може отримати будь-який користувач абсолютно безкоштовно та з будь-якого пристрою. Щоб скористатися нашою базою торговельних марок для проведення онлайн пошуку ТМ на тотожність та схожість, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Вам також може бути цікавим наш онлайн сервіс із розрахунку вартості реєстрації ТМ в Україні, що доступний на нашому сайті за посиланням. Цей сервіс зручний також і тим, що за його допомогою можна також розмістити заявку на реєстрацію ТМ та сплатити її онлайн з будь-якого девайсу.

Ми будемо раді проконсультувати у разі виникнення питань щодо роботи з нашими онлайн сервісами, а також щодо реєстрації торговельних марок на території України та за кордоном.


Повернутися до списку новин