АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


05/05/2017

28 квітня виповнилося 25 років із дня заснування компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери»

У 1992 році компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» розпочала свою діяльність на ринку інтелектуальної власності. За 25 років існування нашої компанії ми не тільки дотримувалися встановленої процедури правової охорони, але і брали безпосередню участь у формуванні законодавчої бази. За цей час нам вдалося зайняти лідируючі позиції в регіоні СНД, відкрити 8 представництв, покращити та розробити систему управління документообігу, а також налагодити співробітництво з тисячами партнерів і клієнтів по всьому світові. 28 квітня працівники зі всіх регіональних представництв компанії зібралися у великому бенкетному залі на мальовничому березі річки, щоб відсвяткувати ювілейну дату.

Відкриваючи програму святкового вечора, Валентин Іванович Михайлюк, засновник і голова фірми, привітав усіх присутніх із знаменною датою та подякував за плідне співробітництво.

Гості заходу піднесли келихи за 25 років успішної практики компанії, яка починала свою діяльність у складі чотирьох патентних повірених, а до ювілейної дати підійшла чисельністю більш ніж 170 фахівців у сфері захисту інтелектуальної власності.

Найбільш очікуваною подією вечора став виступ на святковій сцені української рок-групи СКАЙ. Музиканти виконали свої найліпші композиції, а також привітали компанію з 25-річним ювілеєм, побажавши продовжити укріплення позицій на світовому ринку захисту інтелектуальної власності.


Повернутися до списку новин