АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


14/12/2016

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» стали учасниками круглого столу, що проводився на базі Міністерства юстиції України на тему: «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти»

8 грудня 2016 р. представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» стали учасниками круглого столу на тему: «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти», який проводився Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Головним спікером заходу був пан Лео Гурефф, юрист компанії «MG-IP» (США). В обговоренні також приймали участь: директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту – Федоренко Владислав, і начальник управління правового забезпечення промислової власності Державної служби інтелектуальної власності України – Шатова Інна.

В рамках своєї презентації пан Гурефф розкрив особливості судових діловодства у сфері захисту прав інтелектуальної власності в США, а також роз’яснив основні тенденції судової практики в цій сфері. Зокрема, жваве обговорення серед учасників круглого столу викликав той факт, що в результаті прийняття певних прецедентних рішень (таких як, наприклад, Alice Corp. vs CLS Bank International), права на отримання патентів на програмне забезпечення значно звужуються. Додатково пан Гурефф розповів про особливості експертної діяльності у справах про порушення прав інтелектуальної власності.

На зустрічі були присутні практикуючі юристи, патентні повірені, представники експертних установ, а також вищих учбових закладів та ЗМІ.

Учасники круглого столу мали можливість порівняти систему захисту прав інтелектуальної власності в США та Україні, ставити питання та обмінюватися своїми ідеями.


Повернутися до списку новин