АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


02/06/2016

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» відвідали засідання колегії Роспатенту, а також взяли участь у зустрічі керівника Роспатенту з лідерами електронної подачі заявок

24 травня 2016 року відбулося перше в історії Роспатенту засідання колегії відомства за участю представників Міністерств та відомств, Державної Думи, державних корпорацій, великого бізнесу і патентних повірених.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери», яка посідає 2 місце з подачі електронних заявок на винаходи та корисні моделі у 2016 році, була запрошена на це засідання, а також на зустріч керівника Роспатенту з лідерами електронної подачі заявок, що відбулася після засідання колегії.

На засіданні колегії було порушено питання зміни процедури реєстрації товарних знаків. Найближчим часом планується впровадження процедури заперечень, що замінить собою експертизу заявленого позначення. Зазначені зміни дозволять скоротити терміни реєстрації товарних знаків у два рази (до 7-8 місяців).

Окрім того, Роспатент оголосив про те, що незабаром очікується підвищення мит на реєстрацію всіх об'єктів інтелектуальної власності.

На зустрічі з керівником Роспатенту обговорювалися переваги та недоліки у роботі системи електронної подачі ФІПВ, а також були оприлюднені побажання щодо удосконалення електронних сервісів подачі ФІПВ.


Повернутися до списку новин