АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


14/06/2016

8 червня 2016 року представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» взяли участь у тематичній зустрічі у відділенні «Всеросійської патентно-технічної бібліотеки» (ВПТБ) ФІПВ

8 червня 2016 року відбулася тематична зустріч у відділенні ВПТБ ФІПВ «Відновлення дії патентів на об'єкти патентного права, надання відкритої ліцензії та подовження терміну дії охоронних документів на об'єкти патентного права та засоби індивідуалізації з урахуванням нових нормативних документів прийнятих в 2015 році».

Доповідачами на зустрічі були: О.О.Руднєв, завідувач відділенням адміністративних процедур з об'єктів патентного права ФІПВ; С.В. Перлова, завідувач відділом реєстрації засобів індивідуалізації реєстрації ФІПВ; З.Є. Крисанова, завідувач відділом реєстрації об'єктів патентних прав ФІПВ.

На заході були присутні співробітники Роспатенту та ФІПВ, а також заявники, правовласники та патентні повірені, у числі яких були й представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери».

Після закінчення зустрічі, присутні мали змогу поставити запитання доповідачам. На запитання представника компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» О.О.Руднев повідомив, що найближчим часом будуть введені нові мита за подовження терміну дії патентів на промислові зразки, для яких дата подачі встановлена після 1 січня 2015 року. Також він зазначив, що мито за подовження терміну дії патенту на промислові зразки на 5-ти річний термін також буде включати в себе щорічні мита за підтримку чинності патенту (тобто будуть відсутні щорічні платежі).


Повернутися до списку новин