АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


03/06/2016

Набрали чинності поправки до Загальної інструкції до Мадридської угоди та Протоколу

Асамблеєю Мадридського союзу було внесено поправки у Загальну інструкцію до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків та Протоколу до цієї угоди. Зокрема, зміни торкнулися Правила 5 «Перебої в роботі поштових служб та служб доставки, а також відправленні повідомлень електронними засобами зв’язку» і Правила 36 «Звільнення від сплати мит». Дані поправки набули чинності 1 квітня 2016 р.

Відповідно до Правила 5 недотримання термінів електронного сполучення з ВОІВ має бути підтверджене шляхом надання доказів наявності:

  • Помилок електронного зв’язку з ВОІВ;
  • Помилок електронного зв’язку за місцем знаходження зацікавленої особи, що виникли через надзвичайні обставини.

Крім того, електронний зв’язок з ВОІВ має бути відновлений протягом 5 днів після усунення помилок.

Відповідно до Правила 36 запит про внесення змін, що стосуються адреси для кореспонденції, електронної пошти, номеру телефону, номеру факсу та іншої контактної інформації заявника або власника звільнений від сплати мита.

Важливо відзначити, що з 1 листопада 2016 р. набудуть чинності поправки, що стосуються Правила 9 «Вимоги, що висуваються до міжнародної заявки» і Правила 24 «Зазначення, зроблене після міжнародної реєстрації».

З повним текстом поправок до Загальної інструкції до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків та Протоколу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті ВОІВ за наступним посиланням (англ. версія):

http://www.wipo.int/edocs/madrdocs/en/2016/madrid_2016_17.pdf


Повернутися до списку новин