АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


13/12/2016

Зміни в Положенні про збори Євразійської патентної організації

Зміни в Положенні про збори Євразійської патентної організації наберуть чинності 1 січня 2017 року. Згідно з даними змінами збори, що сплачуються щодо Євразійської заявки, збільшаться на 15 %.

Крім того, зміниться і структура зборів. Якщо раніше Євразійське законодавство встановлювало фіксований збір за подання заявки за перші п’ять пунктів формули з додатковим фіксованим збором за кожний пункт понад п’яти, то тепер офіційне мито за кожен пункт формули понад п’яти буде збільшуватися зі збільшенням кількості пунктів формули.

Зміниться і структура офіційного збору за проведення експертизи по суті. До внесення змін сплаті підлягали тільки перші п’ять незалежних пунктів формули. З 1 січня 2017 року офіційний збір за проведення експертизи буде сплачуватися за кожний незалежний пункт.

Наступна істотна зміна стосується надання знижок на офіційні збори. Зокрема, встановлена раніше знижка на офіційний збір для заявників – фізичних осіб із країн із національним доходом на душу населення нижчим від 3000 дол. США і для заявників із найменш розвинених країн знизилася з 80% до 50%. Знижка, доступна раніше для заявників із країн-учасниць ЄАПК, залишилася незмінною та становить 90% від загальної ставки офіційних зборів.


Повернутися до списку новин