АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


01/12/2016

Європейське патентне відомство та Російське патентне відомство запускають пілотну програму прискореного патентного діловодства

В ході щорічної Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, проведену з 3 по 11 жовтня 2016 року в Женеві відбулася зустріч Президента Європейського патентного відомства (ЄПВ) Бенуа Баттистелли і керівника Російського патентного відомства (РОСПАТЕНТ) Григорія Івлієва. Результатом зустрічі сторін стало продовження угоди щодо спільної патентної класифікації, а також підписання Меморандуму за програмою «Прискорене патентне діловодство» (РРН).

Очікується, що завдяки програмі РРН діловодство за заявками на патенти буде здійснюватися швидше і якісніше.

Дана програма буде діяти протягом трьох років, починаючи з 2017 року, і дозволить заявникам, у разі якщо хоча б один пункт формули заявки був визначений ЄПВ або Роспатентом як патентоспроможний/допустимий, прискорити розгляд відповідної заявки, поданої в інше Відомство.

Програма РРН покликана сприяти спільним зусиллям сторін по розширенню використання патентів, розвитку інновацій, торгівлі, а також спрощення доступу європейських компаній до патентного захисту в Росії. Також прискорене діловодство відкриє російським інноваціям ефективний шлях до високоякісної патентного захисту в Європі.


Повернутися до списку новин