АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


11/11/2016

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» відвідали China Trademark Festival (CTF 2016) у м. Куньшань, Китай

27-30 жовтня 2016 у м. Куньшань, Китай відбувся міжнародний China Trademark Festival. У рамках CTF 2016 було проведено декілька заходів, таких як «China Trademark Annual Meeting», «China Trademark Exposition», «CTA Awards Ceremony 2016», «круглий стіл» ВОІВ з питання міжнародної реєстрації торговельних марок відповідно до Мадридської системи, а також багато інших.

Під час фестивалю були проведені різні форуми та семінари, під час яких обговорювалися такі теми: «Захист торговельної марки на внутрішньому та міжнародному ринках», «Розвиток та захист торговельних марок у рамках програми ONE BELT ONE ROAD», «Експертиза заявок на реєстрацію торговельних марок у Китаї», «Способи виходу компаній на міжнародний ринок», «Створення брендів у різних галузях промисловості», «Захист прав інтелектуальної власності в Інтернеті» тощо.

На заході були присутні понад 1500 відвідувачів, зокрема фахівці у галузі інтелектуальної власності з багатьох країн світу, вчені, державні службовці, керівники підприємств з Китаю та інших країн.

Ми з радістю відвідали такий масштабний захід та взяли участь в обговореннях, що стосувалися захисту прав інтелектуальної власності та реєстрації торговельних марок.
Повернутися до списку новин