АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


01/07/2016

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» відвідали навчальний семінар на тему: «Законодавчі акти РК щодо питань інтелектуальної власності. Правова охорона винаходів і корисних моделей»

24 червня 2016 року у м. Алмати навчальний центр філіалу НІІС МЮ РК провів навчальний семінар на тему: «Законодавчі акти РК щодо питань інтелектуальної власності. Правова охорона винаходів і корисних моделей».

На семінарі були розглянуті законодавчі акти Республіки Казахстан щодо питань інтелектуальної власності; винаходи та корисні моделі як об’єкти промислової власності, умови патентоздатності винаходів і корисних моделей, система експертизи, патентна документація та інформація, міжнародна патентна класифікація; процедура подання, склад документів заявки, вимоги, що висуваються до оформлення документів заявки; вимоги до опису винаходу та корисної моделі, формула винаходу та корисної моделі, їхнє призначення, особливості складання формули винаходу та корисної моделі й опис на «пристрій», «спосіб», «речовину»; проведення патентно-інформаційного пошуку.

Відкриття семінару та привітальне слово було надано директору філіалу «НІІС» Оринбековій Заурі Оринбековні та керівникові Навчального центра Абдильдановій Асель Абаївні.

Лекції проводили досвідчені співробітники філіалу РГП НІІС.

Теми лекцій і презентацій:

  1. «Патентна документація та інформація (міжнародні коди ІНІД для ідентифікації бібліографічних даних, що стосуються винаходів і корисних моделей). Міжнародна патентна класифікація. Структура, принцип побудови». Амантаєва Алмагуль Курмангалієвна (головний експерт управління патентних досліджень щодо винаходів).
  2. «Винахід і корисна модель як об’єкти промислової власності. Умови патентоздатності винаходу та корисної моделі. Об’єкти винаходів і корисних моделей. Система експертизи. Проведення формальної експертизи заявки. Проведення експертизи по суті». Абдильданова Асель Абаївна (начальник навчального центру).
  3. «Заявка на видачу патенту на винахід і корисну модель. Процедура подання, склад документів заявки, вимоги, що висуваються до оформлення документів заявки». Панова Лариса Олександрівна (головний експерт управління патентними дослідженнями щодо винаходів).
  4. «Вимоги до опису винаходу та корисної моделі, їхнє призначення. Особливості складання формули винаходу та корисної моделі й опису на «пристрій», «спосіб», «речовину»». Жакітова Гульжан Узакбаївна (начальник управління патентних досліджень щодо винаходів).
  5. «Проведення патентно-інформаційного пошуку. Методика проведення пошуку. Джерела інформації. Пошук у базі даних РК. Пошук у базі даних зарубіжних країн, у галузевих базах даних». Алімбеков Шингис Жандарбекович (головний спеціаліст навчального центра).

По закінченню семінару фахівцями філіалу були надані консультації щодо питань правової охорони об’єктів, розглянутих під час семінару.


Повернутися до списку новин