АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


14/06/2016

2 червня 2016 року представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» взяли участь в III Міжнародному форумі з інтелектуальної власності (IPF 2016)

2 червня 2016 року відбувся III Міжнародний форум з інтелектуальної власності (IPF 2016) організований газетою «Юридична практика» в м. Київ.

Доповідачами форуму були представники державного сектору, юристи провідних юридичних компаній, юрисконсульти, адвокати, представники бізнесу та судді.

Захід проходив у вигляді панельних дискусій, під час яких обговорювалися різні питання та тенденції розвитку права інтелектуальної власності.

На IPF 2016 також працювали паралельні секції, де учасники мали змогу ознайомитися з різними питаннями щодо авторського, суміжного і патентного права, а також торгових марок, географічних позначень і комерційних найменувань. Після закінчення форуму були розглянуті питання, що стосуються судової практики щодо захисту прав інтелектуальної власності.

Ми були раді взяти участь у міжнародному форумі та обговорити актуальні питання розвитку права інтелектуальної власності в Україні та світі.


Повернутися до списку новин