АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


31/05/2016

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» взяла участь у 138-ій конференції INTA (International Trademark Association – Міжнародна Асоціація з Товарних Знаків) та представила свою нову концепцію “Trends and Traditions”

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» взяли участь у 138-ій конференції INTA, яка проходила 21-25 травня в м. Орландо, США. Участь у щорічній конференції Міжнародної Асоціації з Товарних Знаків, наймасштабнішій події у сфері інтелектуальної власності, стала щорічною традицією нашої компанії. Кожний рік INTA збирає величезну кількість професіоналів у сфері інтелектуальної власності з усього світу.

Цього року компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» представила свій новий слоган “Trends and Traditions”, який втілює у собі головні принципи роботи нашої компанії, які полягають у збереженні принципів класичної практики поряд з впровадженням інновацій і слідуванням сучасним тенденціям.

Ми були раді зустріти всіх відвідувачів конференції і будемо раді новим зустрічам на міжнародних подіях, присвячених захисту прав інтелектуальної власності.


Повернутися до списку новин