АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


19/10/2016

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» відвідали 66-те засідання АРАА (Asian Patent Attorneys Association)

7-11 жовтня представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» відвідали 66-те засідання АРАА (Asian Patent Attorneys Association), що відбувалося на мальовничому острові Балі, Індонезія.

АРРА – неурядова організація,основоположною метою якої є розвиток охорони інтелектуальної власності в Азіатському регіоні, а також в Австралії та Новій Зеландії.

Щорічна зустріч є прекрасною комунікативною платформою для обміну досвідом між відвідувачами – провідними фахівцями із захисту ІВ. Наші представники обговорили нинішні проблеми у сфері інтелектуальної власності, а також можливі перспективи роботи у цьому напрямку. Колоритна індонезійська культура, красоти азіатської природи та по-домашньому тепла атмосфера, що панувала усі п’ять днів, послугували справжнім натхненням до нових звершень для нашої компанії.

Ми з радістю зустрінемося з нашими колегами та партнерами на наступному засіданні АРРА в Окленді, Нова Зеландія, 4-7 листопада 2017 року. Для одержання більш детальної інформації про наступне засідання АРРА, будь ласка, перейдіть за посиланням: www.apaa2017.com.


APAA 2016


Повернутися до списку новин