АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


15/04/2016

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери» взяли участь в 4th Intellectual Property Law Seminar 2016 (AIPPI)

AIPPI 2016 Семінар був проведений 7-8 квітня 2016 року в м. Стамбул, Туреччина. Ми були раді зустрітися з нашими партнерами, а також обговорити важливі питання, що стосуються захисту прав інтелектуальної і промислової власності. В ході семінару обговорювалися наступні теми: «3D-технологія друку та її відображення в сфері прав інтелектуальної власності», «Комп’ютерізовані винаходи», «Паралельний імпорт і його відображення на правах інтелектуальної власності та боротьбі з контрафактною продукцією», «Порушення прав на товарний знак зареєстрованими доменними іменами», «Надмірні обмеження на виконання прав інтелектуальної власності», «Обговорення чинного законодавства в області турецького права інтелектуальної власності».

По темі «Комп’ютерізовані винаходи» був проведений інсценований судовий процес. В ролі спікерів і учасників судового процесу виступали турецькі та іноземні судді, юристи, патентні повірені та повірені по товарним знакам.


Повернутися до списку новин