АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


13/10/2015

Договір про валідацію європейських патентів у Республіці Молдова

Договір між Урядом Республіки Молдова та Європейською Патентною Організацією про валідацію європейських патентів набуде чинності з 1 листопада 2015 р. Таку заяву було зроблено Генеральним директором Державного агентства з інтелектуальної власності Республіки Молдова та президентом Європейської Патентної Організації (ЄПО) під час двосторонньої зустрічі 7 жовтня 2015 року в м. Женева, Швейцарія.

Відповідно до договору, з 1 листопада 2015 р. іноземні заявники зможуть провести процедуру валідації європейського патенту в Молдові та отримати такі ж права і обсяг правової охорони, які надав би національний патент Молдови. Валідація буде доступна тільки для європейських патентних заявок, що були подані з 1 листопада 2015 р., та не буде доступна для заявок з більш ранньою датою подання.

Молдова стане 42-ю країною, в якій патентна охорона може бути отримана за допомогою подання європейської патентної заявки. На даний момент повноправними членами Європейської Патентної Організації є 38 держав. Боснія і Герцеговина та Чорногорія, які на даний час не є членами ЄПО, підписали двосторонні угоди про визнання дії європейського патенту в якості проміжного етапу приєднання до Європейської Патентної Конвенції. Марокко не стане членом ЄПО, але має аналогічну угоду про валідацію з Європейською Патентною Організацією як і Молдова. Таким чином, для валідації патенту у Молдові буде необхідно сплатити відповідні збори протягом того ж періоду, що і збір за вказівку держав членів і вказівку держав поширення.


Повернутися до списку новин